Share Icon

२० कात्तिक, रुकुम पश्चिम । रुकुम पश्चिम आठबिसकोट नगरपालिका–१६ ज्यामिरकोटका शेरु मल्ल भूकम्प आउँदा घरमा एक्लै थिए । घर हल्लिन थालेपछि बार्दलीबाट हाम फालेर ज्यान जोगाए । ‘ढोका खुलै भएकाले मैले चाहिँ ज्यान जोगाउन सकेँ’, उनले भने ।

संयोगले त्यो दिन श्रीमती र छोरा बाहिर भएकाले घरमा उनी एक्लै थिए । मल्लकी पत्नी बिरामी भएपछि उनको उपचारका लागि आमाछोरा काठमाडौं पुगेका छन् । ‘परिवार पनि हुन्थे भने अवस्था अर्कै हुन सक्थ्यो’, भूकम्प गएको रात सम्झदै उनी भन्छन् ।

२० कात्तिक, रुकुम पश्चिम । रुकुम पश्चिम आठबिसकोट नगरपालिका–१६ ज्यामिरकोटका शेरु मल्ल भूकम्प आउँदा घरमा एक्लै थिए । घर हल्लिन थालेपछि बार्दलीबाट हाम फालेर ज्यान जोगाए । ‘ढोका खुलै भएकाले मैले चाहिँ ज्यान जोगाउन सकेँ’, उनले भने ।

संयोगले त्यो दिन श्रीमती र छोरा बाहिर भएकाले घरमा उनी एक्लै थिए । मल्लकी पत्नी बिरामी भएपछि उनको उपचारका लागि आमाछोरा काठमाडौं पुगेका छन् । ‘परिवार पनि हुन्थे भने अवस्था अर्कै हुन सक्थ्यो’, भूकम्प गएको रात सम्झदै उनी भन्छन् ।

Facebook Comments Box

Share Icon