काठमाडाैं । नेपाली कांग्रेस तिलाेत्तमा नगरले शुक्रबार एक कार्यक्रमकाे आयाेजना गरी राम जानकी मन्दिरमा नगर सम्मेलन  सम्पन्न गरेकाे छ ।

नगर सभापति हिरालाल पाण्डेकाे सभापतित्वमा भएकाे कार्यक्रममा प्रमुख अतिथी  लुम्बनी प्रदेश क्षेत्र नं. १ (ख) का प्रदेश सांसद अब्दुल रज्जाक, विशिष्ट अतिथी केन्द्रीय सदस्य तथा नेपाल महिला संघकी जिल्ला सभापति गंगा शाही , नेपाली कांग्रेसका जिल्ला सभापति तथा तिलाेत्तमा नगर प्रमुख रामकृष्ण खाँड लगायतले आ- आफ्ना भनाइ राखेका थिए ।

कांग्रेसलाई कसरी बलियाे बनाउन सकिन्छ भन्ने विषयमा कार्यकर्तालाई प्रशिक्षण दिन आवश्यक रहेकाे नगर प्रमुख खाँडले जाेड दिुनभयाे । साथै उहाँले सम्मेलनमा कार्यपालिकामा हाम्राे बहुमत नभएकाेले यस अघि गरेका प्रतिबद्दता पुरा गर्न गाह्राे भइरहेकाे जानकारी दिनुभयाे ।

नगर सचिव प्रदिप थापाकाे समन्वयमा कार्यक्रम सम्पन्न भएकाे छ । कार्यक्रममा ३ सय जनाकाे सभागिता रहेकाे थियाे ।

Facebook Comments Box